E-Ticaret NeSatılır.com
Ücretsiz Entegrasyon
ile Daha Kolay !

6500+
Entegrasyon Kullanıcısı
10Mil TL+
Günlük İşlem
%98
Memnuniyet Skoru
+5mil
Aylık sipariş

Ücretsiz Online Mağaza Senkronizasyonu

NeSatılır.com Ücretsiz Entegrasyon ile online pazaryerlerindeki tüm işlemlerinizi tek bir panelden yöneterek operasyonel süreçlerinizi hızlı ve verimli bir hale getirin. Ürün yükleme ve güncelleme işlemlerini tek merkeze taşıyın; yeni bir pazaryerine kaydolduğunuzda tüm envanterinizi tek tıkla yeni pazaryerinde sergileyin. Stok yönetimini tek merkezden yaparak stok takibi ve güncellemeleri için harcadığınız süreyi asgari seviyeye indirin, kesintiye uğramayan satışlar ile performansınızı artırın.

Entegrasyon'u kullanmaya Başla!

Ücretsiz Fatura İşlemleri ve Kargo Takibi

Tüm pazaryerlerinde gerçekleştirdiğiniz satışlara ait faturaları aynı ekran üzerinden kesin. Kargo şablonu oluşturma, kargo yönlendirmeleri ve kargo takibi işlemlerinizi yine aynı ekran üzerinden gerçekleştirerek operasyonel hızınızı ve müşteri memnuniyet performasınızı artırın.

Entegrasyon'u kullanmaya Başla!

Ücretsiz Gelir Gider Analizi

Ürün maliyetlerinizi sisteme girerek kar marjınızı tek bir merkez üzerinden kontrol edin. Ürün bazında kaydettiğiniz satış ve karlılık performansını belirlediğiniz tarihsel aralıklara göre görüntüleyin, ürün tedarik süreçlerinizi analitik veriler doğrultusunda yönlendirin.

Entegrasyon'u kullanmaya Başla!

Ücretsiz Satış Analizi

Dönemsel satış eğrilerinizi, ürünlerinizin hangi gün ve saatlerde daha çok satıldığını, talebin hangi şehir ve ilçelerde yoğunlaştığını, tekrar eden satın alımların hangi müşteriler tarafından yapıldığını satış analizi sayfası üzerinden kolaylıkla görüntüleyin. Tedarikten ürün nakliyesine, satıştan reklam ve pazarlamaya tüm operasyonel süreçlerinizi analitik veriler doğrultusunda iyileştirin.

Entegrasyon'u kullanmaya Başla!

Ücretsiz E-Fatura Entegrasyonu

NeSatılır.com Ücretsiz Entegrasyon ile 9 farklı e-fatura entegratöründen biri ile entegre olun, tüm satışlarınızda otomatik ve anında e-fatura oluşturarak müşterilere gönderimini sağlayın. El ile fatura kesmeye son vererek operasyonel hızınızı artırın.

Entegrasyon'u kullanmaya Başla!

Ücretsiz Web Sitesi Entegrasyonu

NeSatılır.com Ücretsiz Entegrasyon ile Woocommerce altyapılı e-ticaret sitenizi online pazaryeri mağazalarınız ile entegre bir şekilde yönetin; ürün yüklemeden stok takibine, fiyat güncellemeden satış performansı analizine tüm e-ticaret süreçlerinizi tek panele sığdırın.

Entegrasyon'u kullanmaya Başla!

Ücretsiz Chrome Uzantısı Özelliği

Türkiye'de bir ilk ve tek olan NeSatılır.com Chrome Uzantısı'nı Chrome tarayıcınıza kurarak pazaryerlerinde gezerken görüntülediğiniz ürünleri tek tıkla dilediğiniz pazaryerindeki mağazanıza aktarabilir, bu ürünlerin satışına hızla başlayabilirsiniz. Entegrasyon'u kullanmaya Başla!

Otomatik Fiyatlandırma

Rakiplerinizle fiyat rekabetinde her zaman bir adım önde olun! NeSatılır.com sizin yerinize rakiplerinizi takip eder ve sizin belirlediğiniz kurallara göre fiyatlarınızı otomatik olarak günceller. Araç sayesinde Buy Box rekabetinde olduğunuz ve fiyat düşüren rakiplerinizden sepet sahipliğini otomatik olarak geri alabilir ya da rekabet ettiğiniz kategorideki rekabet koşullarına göre fiyatlarınızı otomatik olarak güncelleyebilirsiniz.

Entegrasyon'u kullanmaya Başla!

Sık Sorulan Sorular

NeSatılır.com Ücretsiz Entegrasyon araçlarıyla ilgili sıklıkla sorulan soruların cevaplarına ulaşın.

Pazaryeri entegrasyonu, online mağazanızı farklı online pazaryerlerine taşımanızı ve tüm pazaryerlerindeki süreçlerinizi tek bir merkezden yönetmenizi sağlayan bir işlemdir.

Pazaryeri entegrasyonu yeni bir sitede online mağaza açarken, normal şartlar altında tek tek girmeniz gereken bilgilerin otomatik olarak tanımlanmasını sağlar. Ürünlerin yerleştirilmesi, fiyatlar ve açıklamalar diğer pazaryerlerinde oluşturduğunuz şekilde yeni sitelere kopyalanır.

Büyük oranda iş gücü tasarrufu sağlayan bu işlem ile birlikte yeni pazaryerinde mağazanızı açtığınız anda satış yapmaya başlayabilirsiniz.

Entegrasyonun sağladığı yönetim ve işlem kolaylığı da sitenizin veya firmanızın yararına olacaktır. Tüm gelen siparişleri ayrı ayrı yönetmek, her birine fatura oluşturup kargo yönlendirmesi yapmak, siparişleri kontrol etmek uzun ve yorucu bir işlemdir.

Entegrasyon sayesinde bunları tek merkezden kontrol edebilir ve siparişlere anında yanıt verebilirsiniz.

Stok takibi ve ürün güncelleme işlemleri de yine tek bir merkezden kontrol edilebilir. Olası satışlarınızı engelleyecek olan güncel stok verisi sağlayamama durumu ortadan kalkmış olur. Girdiğiniz bilgiler tüm sitelere otomatik olarak işlenir.

Birden fazla pazaryerinde mağazası olan firmalar NeSatılır.com Ücretsiz Entegrasyon sayesinde tüm bu işlemleri kolaylıkla yerine getirebilir. Satışlarınız artan işlem hızınıza bağlı olarak artacak, müşteri memnuniyet performansınız yükselecektir.

NeSatılır.com Ücretsiz Entegrasyon an itibariyle Trendyol, Hepsiburada, N11, Gittigidiyor, Amazon, Aliexpress, ETSY ve ÇiçekSepeti pazaryerlerine entegredir. WooCommerce altyapısı ile kendi websiteniz ile entegre olabilirsiniz. Entegre olunan pazaryerlerinin sayısı paydaşlarımızın talebi doğrultusunda sürekli olarak artırılmaktadır.

Bu işlemi tüm büyüklüklerdeki işletmelerden, dileyen herkes yapabilir. NeSatılır.com Ücretsiz Entegrasyon envanterinizdeki ürün adedi ve satış hacminizden bağımsız olarak tüm işletmelere ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Entegrasyon, küçük ölçekli işletmeler için özellikle gelir-gider analizi ve satış analizi araçları önemli büyüme fırsatları sunarken, büyük ölçekli işletmelerde ürün senkronizasyonu ve fatura/kargo işlemleri gibi büyük iş yükü yaratan operasyonların optimizasyonu bağlamında kolaylık sağlamaktadır.

NeSatılır.com Ücretsiz Entegrasyon'dan yararlanmak için yapmanız gereken tek şey bulunduğunuz sayfanın en üst bölümünde yer alan "Ücretsiz Dene" butonuna tıklamak ve paneldeki talimatları takip etmek.