E-Ticaret NeSatılır.com
ile Daha Kolay !

8000+
Entegrasyon Kullanıcısı
20Mil TL+
Günlük İşlem
%98
Memnuniyet Skoru
+10mil
Aylık sipariş

Online Mağaza Senkronizasyonu

NeSatılır.com entegrasyon araçları ile online pazaryerlerindeki tüm işlemlerinizi tek bir panelden yöneterek operasyonel süreçlerinizi hızlı ve verimli bir hale getirin. Ürün yükleme ve güncelleme işlemlerini tek merkeze taşıyın; yeni bir pazaryerine kaydolduğunuzda tüm envanterinizi tek tıkla yeni pazaryerinde sergileyin. Stok yönetimini tek merkezden yaparak stok takibi ve güncellemeleri için harcadığınız süreyi asgari seviyeye indirin, kesintiye uğramayan satışlar ile performansınızı artırın.

Entegrasyon'u kullanmaya Başla!

Fatura İşlemleri ve Kargo Takibi

Tüm pazaryerlerinde gerçekleştirdiğiniz satışlara ait faturaları aynı ekran üzerinden kesin. Kargo şablonu oluşturma, kargo yönlendirmeleri ve kargo takibi işlemlerinizi yine aynı ekran üzerinden gerçekleştirerek operasyonel hızınızı ve müşteri memnuniyet performasınızı artırın.

Entegrasyon'u kullanmaya Başla!

Gelir Gider Analizi

Ürün maliyetlerinizi sisteme girerek kar marjınızı tek bir merkez üzerinden kontrol edin. Ürün bazında kaydettiğiniz satış ve karlılık performansını belirlediğiniz tarihsel aralıklara göre görüntüleyin, ürün tedarik süreçlerinizi analitik veriler doğrultusunda yönlendirin.

Entegrasyon'u kullanmaya Başla!

Satış Analizi

Dönemsel satış eğrilerinizi, ürünlerinizin hangi gün ve saatlerde daha çok satıldığını, talebin hangi şehir ve ilçelerde yoğunlaştığını, tekrar eden satın alımların hangi müşteriler tarafından yapıldığını satış analizi sayfası üzerinden kolaylıkla görüntüleyin. Tedarikten ürün nakliyesine, satıştan reklam ve pazarlamaya tüm operasyonel süreçlerinizi analitik veriler doğrultusunda iyileştirin.

Entegrasyon'u kullanmaya Başla!

E-Fatura Entegrasyonu

NeSatılır.com Entegrasyon ile 9 farklı e-fatura entegratöründen biri ile entegre olun, tüm satışlarınızda otomatik ve anında e-fatura oluşturarak müşterilere gönderimini sağlayın. El ile fatura kesmeye son vererek operasyonel hızınızı artırın.

Entegrasyon'u kullanmaya Başla!

Web Sitesi Entegrasyonu

NeSatılır.com Entegrasyon ile Woocommerce altyapılı e-ticaret sitenizi online pazaryeri mağazalarınız ile entegre bir şekilde yönetin; ürün yüklemeden stok takibine, fiyat güncellemeden satış performansı analizine tüm e-ticaret süreçlerinizi tek panele sığdırın. Entegrasyon'u kullanmaya Başla!

Ön Muhasebe Entegrasyonu

NeSatılır.com Entegrasyon ile Paraşüt altyapısını entegre edebilir ve ön muhasebe süreçlerinizi tek bir panelden yönetebilirsiniz

Entegrasyon'u kullanmaya Başla!

Chrome Uzantısı

Türkiye'de bir ilk ve tek olan NeSatılır.com Chrome Uzantısı'nı Chrome tarayıcınıza kurarak pazaryerlerinde gezerken görüntülediğiniz ürünleri tek tıkla dilediğiniz pazaryerindeki mağazanıza aktarabilir, bu ürünlerin satışına hızla başlayabilirsiniz.

Otomatik Fiyatlandırma

Rakiplerinizle fiyat rekabetinde her zaman bir adım önde olun! NeSatılır.com sizin yerinize rakiplerinizi takip eder ve sizin belirlediğiniz kurallara göre fiyatlarınızı otomatik olarak günceller. Araç sayesinde Buy Box rekabetinde olduğunuz ve fiyat düşüren rakiplerinizden sepet sahipliğini otomatik olarak geri alabilir ya da rekabet ettiğiniz kategorideki rekabet koşullarına göre fiyatlarınızı otomatik olarak güncelleyebilirsiniz.

Entegrasyon'u kullanmaya Başla!

Ücretsiz Paket

0TL*

Aylık 200 siparişe kadar ücretsiz kullan!

Yıllık

165TL*

*Aylık Fiyat

Toplam 1980TL

6 Aylık

185TL*

*Aylık Fiyat

Toplam 1110TL

3 Aylık

205TL*

*Aylık Fiyat

Toplam 615TL

1 Aylık

225TL*

*Aylık Fiyat

Web Araçları

Ürün Araştırma
Sınırlı Gösterim
Ürün Takibi
Sıralama Bulucu
5 Takip
Kelime Madeni
Sınırlı Gösterim
Fiyat Takibi
10 Takip
Yorum Takibi
10 Takip
Stok Takibi
10 Takip
Buybox Takibi
10 Takip
Index Checker
Top 100 Analizi
Oto Fiyatlandırma
10 Takip
Top 1000 Yorum Analizi
Dropshipping Trend Ürünler
Sınırlı Gösterim
Barkod - ASIN Analizi
Sınırlı Gösterim

Chrome Araçları

Ürün Araştırma
Sınırlı Gösterim
Pozisyon Bulucu
Liste Kalite Skoru

Retail Arbitrage Araçları

Retail Arbitrage Veritabanı
Sınırlı Gösterim
Retail Arbitrage Chrome
Sınırlı Gösterim

Sık Sorulan Sorular

NeSatılır.com entegrasyon araçlarıyla ilgili sıklıkla sorulan soruların cevaplarına ulaşın.

Pazaryeri entegrasyonu, online mağazanızı farklı online pazaryerlerine taşımanızı ve tüm pazaryerlerindeki süreçlerinizi tek bir merkezden yönetmenizi sağlayan bir işlemdir.

Pazaryeri entegrasyonu yeni bir sitede online mağaza açarken, normal şartlar altında tek tek girmeniz gereken bilgilerin otomatik olarak tanımlanmasını sağlar. Ürünlerin yerleştirilmesi, fiyatlar ve açıklamalar diğer pazaryerlerinde oluşturduğunuz şekilde yeni sitelere kopyalanır.

Büyük oranda iş gücü tasarrufu sağlayan bu işlem ile birlikte yeni pazaryerinde mağazanızı açtığınız anda satış yapmaya başlayabilirsiniz.

Entegrasyonun sağladığı yönetim ve işlem kolaylığı da sitenizin veya firmanızın yararına olacaktır. Tüm gelen siparişleri ayrı ayrı yönetmek, her birine fatura oluşturup kargo yönlendirmesi yapmak, siparişleri kontrol etmek uzun ve yorucu bir işlemdir.

Entegrasyon sayesinde bunları tek merkezden kontrol edebilir ve siparişlere anında yanıt verebilirsiniz.

Stok takibi ve ürün güncelleme işlemleri de yine tek bir merkezden kontrol edilebilir. Olası satışlarınızı engelleyecek olan güncel stok verisi sağlayamama durumu ortadan kalkmış olur. Girdiğiniz bilgiler tüm sitelere otomatik olarak işlenir.

Birden fazla pazaryerinde mağazası olan firmalar NeSatılır.com Entegrasyon sayesinde tüm bu işlemleri kolaylıkla yerine getirebilir. Satışlarınız artan işlem hızınıza bağlı olarak artacak, müşteri memnuniyet performansınız yükselecektir.

NeSatılır.com Entegrasyon an itibariyle Trendyol, Hepsiburada, N11, Amazon, ETSY ve ÇiçekSepeti pazaryerlerine entegredir. WooCommerce altyapısı ile kendi websiteniz ile entegre olabilirsiniz. Entegre olunan pazaryerlerinin sayısı paydaşlarımızın talepleri doğrultusunda sürekli olarak artırılmaktadır.

Bu işlemi tüm büyüklüklerdeki işletmelerden, dileyen herkes yapabilir. NeSatılır.com Entegrasyon envanterinizdeki ürün adedi ve satış hacminizden bağımsız olarak tüm işletmelere hizmet vermektedir.

NeSatılır.com entegrasyon araçlarından yararlanmak için yapmanız gereken tek şey bulunduğunuz sayfanın en üst bölümünde yer alan "Ücretsiz Dene" butonuna tıklamak ve paneldeki talimatları takip etmek.
×

Paket Özellikleri

Çoklu Mağaza (Bir pazaryerinde birden fazla mağazayı yönetme)
Pazaryeri (Yurtiçi) Entegrasyonu (Trendyol, Hepsiburada, N11, Pazarama, Amazon TR)
E-Ticaret Sitesi Entegrasyonu (Woocommerce ve Shopify)
Toplu İşlemler (Stok ve Fiyat Güncelleme)
Toplu Sipariş Kargo Çıktısı (Barkoda ve Kağıt Formatına uygun)
Toplu Sipariş Fatura Kesimi (Kağıt ve EFatura Kullanıcıları)
Detaylı Sipariş Excel Çıktısı
Döviz Kuruna Göre Otomatik Fiyat Güncelleme (Usd, Euro ve Sterlin)
E-Fatura Entegrasyonu (Dijital Planet, EDM, Efinans, Elogo, Faturamix, Foriba, N11faturam, Trendyolefaturam ve Uyumsoft)
Otomatik Fiyatlandırma (Trendyol, Hepsiburada ve Amazon)
Paraşüt Entegrasyonu (Otomatik ve Manuel Sipariş Aktarımı)
Kargo Entegrasyonu (Yurtiçi, Aras, Mng, Hepsijet, PTT, Sürat)
HepsiBurada Hakediş Modülü
Etsy Entegrasyonu
Ebay Entegrasyonu
Amazon Uluslararası Entegrasyonu
FulFillment Entegrasyonu
HepsiGlobal Entegrasyonu
HepsiBurada Soru-Cevap Modülü
HepsiBurada Talep Ekranı
Canlı Satış Analiz Ekranı
Karlılık Analizi
Link ile Ürün Yükleme
Ortak Stok Yönetimi
Kategori Eşleştirme